Misia a vízia

Čo to znamená „misia“? Vo firemnom svete je to účel, pre ktorý existuje daná spoločnosť.

Tie, ktoré majú svoju misiu a víziu definovanú, majú jasné smerovanie a cieľ, ktorý sa snažia dosiahnuť. A čo je možno ešte dôležité, vedia, prečo daný cieľ chcú dosiahnuť.

U nás, vo FEG, sme víziu a misiu definovali do roku 2023 a každý rozumie jej zneniu, je s ňou stotožnený a svojou rolou prispieva k úspešnému priblíženiu sa k vytýčeným cieľom.
 

Naša misia

Naša misia definuje, prečo sme na trhu, ako pracujeme a aký je náš zmysel. Chceme poskytovať zábavu našim zákazníkom, ktorí majú radi šport, sledujú športové udalosti, venujú sa športu ako koníčku a vsádzajú na svoje obľúbené tímy.

Priniesť viac zábavy a nadšenia do hry. Zodpovedne – Kedykoľvek –  Kdekoľvek.                     

Naša vízia

Naša vízia definuje jasný a rozhodujúci cieľ, ktorý chceme dosiahnuť do roku 2023. Zameriavame sa najmä na upevňovanie našej vedúcej pozície na stávkovom trhu v stredoeurópskom regióne. Našou snahou a zdrojmi sú inovácie, vďaka ktorým zákazníci a akcionári nepochybujú o tom, že Fortuna Entertainment Group je hlavným hýbateľom trhu.

Stať sa popredným licencovaným omni-kanálovým stávkovým a herným prevádzkovateľom v Európe s najdôveryhodnejšími a najzaujímavejšími značkami.     

About us_FEG_countries