Často kladené otázky (FAQ)

O nás

Kde všade FORTUNA SK pôsobí?

Po celom Slovensku, centrála sa nachádza v Bratislave, Digital park na Eisnteinovej ulici a pobočková sieť je zastúpená vo všetkých väčších, ale aj menších mestách. Celé zoskupenie FEG (Fortuna Entertainment Group), ktorého súčasťou je aj FORTUNA SK, nájdete aj v Česku, Poľsku, Chorvátsku a Rumunsku. V roku 2020 Idea-Spark, nezávislá spoločnosť Data science & Technology so sídlom v indickom Hyderabad sa taktiež stala neoddeliteľnou súčasťou FEG!

Ponúka FORTUNA SK aj prácu v zahraničí?

Áno, nakoľko je súčasťou FEG (Fortuna Entertainment Group), je tu možnosť pracovať aj na skupine v Prahe, ako aj v ostatných krajinách – Česko, Poľsko, Chorvátsko a Rumunsko, prípadne v dátovom centre v Indii.

Prečo by som mal chcieť pracovať vo FORTUNA SK?

Chceme priniesť viac zábavy a nadšenia do hry a to čo nás spája je vášeň pre šport a zábava.

Naším cieľom je poskytovať také služby, aké by sme chceli sami využívať. Preto hľadáme šikovných, zanietených kandidátov, ktorí budú špecialisti na svoju oblasť, budú samostatní, ale zároveň so zmyslom pre tím. Nakoľko pôsobíme vo veľmi dynamickom prostredí, kedy každý deň prináša nové výzvy, máme radi ľudí, ktorí sa neboja, svoju prácu robia zodpovedne a s nadšením.

Výberové konanie

Aké sú požiadavky na pozíciu Asistenta stávkového predaja?
  • Vzťah k športu a prehľad o aktuálnych športových podujatiach.
  • Chuť komunikovať a pomáhať zákazníkom.
  • Práca s finančnou hotovosťou a pokladňou, ktorá vyžaduje zodpovedný prístup.
  • Poradíte si so základnými úkonmi na počítači.
  • Budete tímový hráč Fortuny.
  • Pracovný čas máme rozvrhnutý nerovnomerne /vrátane práce cez víkendy a sviatky, podľa rozpisu služieb/, nakoľko sme pre našich zákazníkov otvorení spravidla celý týždeň. Takže Vás čaká voľno aj v priebehu pracovného týždňa.
Ako sa môžem uchádzať o prácu vo FORTUNA SK?

Je to veľmi jednoduché! Vyberte si pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem, vyplňte online formulár a priložte svoj životopis alebo odkaz na Váš LinkedIn profil. Všetky voľné pozície máme zverejnené na pracovných portáloch a na našich kariérnych stránkach.

Ako sa narába s mojimi osobnými údajmi?

Odoslaním online formulára súhlasíte s tým, že Vaše údaje môžeme použiť počas výberového konania. Osobné údaje budú spracúvané na účely výberového konania, a to až do doby zamietnutia Vašej žiadosti o zamestnanie alebo v prípade, že budete ako uchádzač úspešný, tak po dobu trvania Vášho pracovného pomeru.

Ako vyzerá / prebieha výberové konanie?

Každá pozícia vyžaduje trochu iný výberový proces. Vždy je volený na základe špecifík danej pozície. Každého kandidáta dopredu informujeme o tom, ako bude výberové konanie prebiehať, s kým sa stretne a čo ho čaká. Naším cieľom je, aby z našich pohovorov odchádzali kandidáti s dobrým pocitom, bez ohľadu na jeho výsledok, preto sa nesú v duchu priateľskej a uvoľnenej atmosféry.

Čo znamená pojem „skupina/lokálny“ v inzeráte?

Skupina –zastrešuje aktivity pre Fortuna Entertainment Group (FEG), ktorá pôsobí na piatich trhoch (Česká republika, Slovensko, Poľsko, Rumunsko, Chorvátsko, India) v rámci centrály v Prahe.

Lokálny – zastrešuje aktivity v podmienkach Slovenskej republiky.

Môžem sa hlásiť na pozíciu, aj keď nie je inzerovaná?

Všetky naše voľné pozície inzerujeme na pracovných portáloch, prípadne na kariérnych stránkach spoločnosti. Ak si však želáte poslať nám svoj životopis do databázy, spraviť tak môžete na adresu HR@ifortuna.sk aj s informáciou, čo by ste u nás chceli robiť a my sa vám ozveme.

Môžem sa uchádzať o viaceré pracovné pozície?

Áno, môžete sa uchádzať o viaceré pracovné pozície, o ktoré máte záujem.

Potrebujem špecifickú kvalifikáciu alebo skúsenosti?

Základom je byť pripravený stať sa našou súčasťou a chcieť sa spolu posúvať a učiť novým veciam. Prostredie je u nás veľmi turbulentné, ale zase na druhú stranu žiadny deň nie je rovnaký a každá zmena je zároveň novou výzvou.

Špecifické požiadavky na každú pozíciu nájdete pri každej inzerovanej pozícii.

Benefity

Aké benefity ponúkate?

Našim zamestnancom ponúkame:

• Stabilitu a silu medzinárodnej spoločnosti, v ktorej máš istotu práce a férového odmeňovania.
• Možnosť ovplyvniť svojim výkonom, prístupom a aktivitami smerovanie spoločnosti a zároveň výšku svojich bonusov, ktoré poskytujeme k fixnej mzde.
• Možnosť zúčastniť sa zamestnaneckých súťaží za zaujímavé finančné alebo vecné ceny.
• Množstvo benefitov zameraných na šport, zábavu a spoločne strávený čas – karta Multisport, Vianočný večierok, Husacina, športové podujatia pre zamestnancov, Dni zdravia, lístky na športové udalosti, atď.
• Rôzne zľavy a výhody u partnerov, ako napr. lekárne, predplatné časopisov, vitamínové produkty, zľavy na automobily, Metro kartička a podobne.
• Možnosť príležitostne pracovať aj z domu.
• Poskytneme ti širokú škálu školení a tréningov, ktoré ti pomôžu pri tvojej práci, a zároveň ťa budú posúvať dopredu.
• Keďže anglický jazyk je na mnohých pozíciách nevyhnutnosťou, u nás dostaneš možnosť sa jej venovať v rámci kurzov.

Rozvoj a vzdelávanie

Je možnosť sa ďalej vzdelávať a rozvíjať vo FORTUNA SK?

Áno, určite, dokonca budeme radi. Zamestnancom poskytujeme široký rámec školení, ktoré vychádzajú z ich individuálnych potrieb a požiadaviek. V rámci pobočkovej siete máme k dispozícii 4 trénerov, ktorí zodpovedajú za školenia na predajné zručnosti, prácu s klientom, komunikačné zručnosti, ale aj produktové školenia.

Ponúkate onboarding tréningy/zaučenie na pozíciu vo FORTUNA SK?

Pre zamestnancov pobočkovej siete poskytujeme onboarding tréningy priamo na pobočkách. Zamestnancom na centrále poskytujeme v prvý deň základné zaškolenie so všeobecnými informáciami o spoločnosti, informáciami o benefitoch, zoznamujeme ho s novými kolegami a prostredím firmy. Druhý deň pokračuje zaškolením na konkrétnom oddelení a za zaučenie je zodpovedný priamy nadriadený pozície.