Centrála

Na našej centrále je nás aktuálne okolo 85 a sídlime v Digital parku na Einsteinovej ulici v Bratislave. Živíme sa športom a zábavou, a tak nič z toho nechýba ani pri našej práci. Radi sa bavíme na rôznych spoločných firemných akciách, či teambuildingoch. Zábavu sa snažíme preniesť aj do každodennej práce, ktorá je veľmi dynamická, kreatívna, ale veľakrát je aj výzvou, kedy sa snažíme hľadať inovatívne riešenia, ktoré budú mať za výsledok spokojného zákazníka.

Na centrále môžete nájsť  pozície na oddeleniach Bookmaking, Marketing a Fraud, IT&development, Podpora predaja (Retail), Financie a HR.

PRIESTORY CENTRÁLY

Zamestnanci sedia v jednotlivých kanceláriách rozdelených po oddeleniach. Jediný menší open-space patrí marketingovému oddeleniu.

V priestoroch našej centrály nájdete viacero zasadačiek, ktoré slúžia na väčšie aj menšie meetingy alebo tréningy. Zároveň poskytujú dostatok súkromia v prípade potreby.

Využívanie modernej technológie je u nás štandardom – k dispozícii sú rôzne nástroje na prezentovanie, zdieľanie, ako aj konferenčné hovory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKO SE K NÁM DOSTANETE

Sídlo centrály sa nachádza oproti známemu nákupnému centru Aupark v administratívnej budove Digital park II na Einsteinovej ulici. Priestory spoločnosti sa nachádzajú v bloku D na prvom poschodí.

Prístup k nám je možný:

  • Autom – parkovanie je možné aj na návštevníckych miestach v Digital parku za poplatok, prípadne v blízkom Auparku
  • MHD – na zástavke Dvory stoja autobusy 59,83,84,91,92,93,94,191,192; na zástavke Aupark zase stojí autobus 50