Späť na Blog

Blog

Fortuna je hrdým sponzorom slovenského športu.

Náš marketing má vždy plné ruky práce – ich úlohou je informovať zákazníkov o aktuálnych produktoch, vymýšľať pre nich zaujímavé súťaže a kampane.

Medzi zaujímavé aktivity, ktoré má na starosti marketing,  určite patrí správa sponzoringových aktivít.

Medzi najväčšie partnerstvo patrí spolupráca s našou najvyššou futbalovou súťažou, ktorá nesie aj naše meno – FORTUNA liga. Snažíme sa podporovať a zvyšovať úroveň slovenského futbalu aj cestou prilákania väčšieho počtu fanúšikov priamo na štadióny, na ktorých pripravujeme zaujímavý a pestrý program ako napr. súťaž 20-tisícovka či tipovanie zadarmo na jednotlivé zápasy Fortuna ligy v súťaži Megatip. V rámci futbalu podporujeme taktiež Slovenskú futbalovú reprezentáciu, ktorej sme generálnym partnerom. Medzi menšie partnerstva patrí spolupráca s tímom amerického futbalu – Bratislava Monarchs, ktorý účinkoval aj v najvyššej rakúskej lige.

 

Trochu inou kategóriou, ktorá oslovuje najmä mladších, je sponzoring akcií elektronických športov – Majstrovstvá Slovenska a Y-Games – teda turnaje, kde sa súťaží v hrách ako Counter strike, Dota, League of Legends a podobne.

Tím: Digital Marketing